ייבואני הפאנלים הסולארים של החברה המובילה בעולם

RCS Solar מייבאת פאנלים סולאריים לישראל של היצרן הגדול והמוביל בכל הפרמטרים LONGi Solar , ספק הדגל של החברה. המגמה להגדלת היקף ייצור החשמל מאנרגיות מתחדשות בישראל מהווה פוטנציאל עסקי אדיר ל-RCS Solar וכחברה בעלת ניסיון, קשרים ונפח פעילות משמעותי בתחום,RCS Solar ערוכה לתת מענה להאצת היקף הפעילות.  

RCS Solar – מקבוצת RCS

RCS Solar היא חלק מקבוצת RCS, קבוצת חברות בינלאומית שקיימת כ-25 שנה אשר מתמחה במסחר בינלאומי.RCS Solar  פעילה בשוק האנרגיה הסולארית מעל 12 שנים, עוד בתחילת הפעילות בתחום בישראל.

RCS Solar היא יבואנית בלעדית בישראל של פאנלים סולאריים שזכו להיות מדורגים במקומות הראשונים בכל הפרמטרים ומוכרים בכל העולם כ”רולס רויס” בתחום הפאנלים הסולאריים.

 

מצוינות עם קבלות

בענף הפאנלים הסולאריים מקובל לתת ללקוח אחריות ושירות של בין 25 ל-30 שנה. לכן, החליטה RCS Solar לבחור כספק דגל שלה חברה יציבה שהנה בעלת החוסן הכלכלי הגבוה ביותר בענף. בשיקולי בחירת ספק הדגל נעזרה RCS Solar בדו”ח החשוב ביותר בענף, דו”ח בלומברג, אשר מסווג חברות לפי מדד אלטמן, המשקף את היציבות ואת החוסן הכלכלי של החברות בענף.

השותפות עם LONGi Solar, שותף אותו בחרנו בקפידה רבה, מעניקה לנו את היכולת לתת לכם, לקוחותינו, את השירות והאחריות ברמה הגבוהה ביותר. 

הותק, היציבות והניסיון של RCS מבטיחים ללקוחות שגם בעתיד יהיה מענה אמין ומקומי בישראל כאשר תזדקקו להתנהל מול היצרן בנושאים שונים. זאת בניגוד לחברות אחרות אשר מייבאות לישראל אך פועלות במודל של נציג יחיד בארץ, ללא החוסן והמעטפת של חברה פעילה בארץ.    

מדוע לעבוד אתנו?

נסיונה ארוך השנים של RCS Solar  בתחום, מעמדה כחברה מובילה ושותפותה עם החברות המובילות בעולם, מעניק לה נקודת פתיחה משמעותית עם האצת תחום האנרגיה המתחדשת בעולם כולו ובישראל בפרט. 

דו"ח בלומברג לפי שיטת אלטמן